Cenová ponukakapabb@kapabb.sk+421 48 416 02 70

Stavebná výroba

Zatepľovanie a komplexná obnova bytových domov

Sme vaším spoľahlivým partnerom pri zatepľovaní a obnove bytových domov. Naše služby zahŕňajú kompletný projektový manažment, výber energeticky efektívnych riešení a kvalitné remeselné práce. S nami môžete byť istí, že váš bytový dom bude pripravený na budúcnosť.

Mám záujem


Rekonštrukcia vonkajších a vnútorných častí budov

Bez ohľadu na rozsah vášho projektu, sme tu, aby sme vám pomohli zlepšiť a transformovať vašu budovu. Naša rekonštrukcia zahŕňa rôzne aspekty vrátane obnovy fasády, renovácie interiéru a modernizácie všetkých potrebných prvkov pre zvýšenie energetického efektívnosti.

Mám záujem


Komplexná výstavba bytových a rodinných domov

Nech ide o novostavbu, rekonštrukciu alebo rozšírenie existujúceho domu, sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť moderné a funkčné obydlia, ktoré budú plniť vaše očakávania. S našou komplexnou výstavbou môžete očakávať nielen kvalitu a spoľahlivosť, ale aj dokonalé prevedenie každého aspektu projektu.

Mám záujem


Výstavba a rekonštrukcia ciest a chodníkov

Pri výstavbe a rekonštrukcii ciest a chodníkov sme zaviazaní k inovatívnym riešeniam a najlepším stavebným postupom. Naši odborníci majú znalosti a skúsenosti potrebné na zvládnutie komplexných projektov, vrátane prác na diaľniciach, mestských cestách a verejných chodníkoch.

Mám záujem


Rekonštrukcia a výstavba verejných priestranstiev

Sme oddaní tomu, aby naše práce prispievali k rozvoju komunity a k vytváraniu miest, kde ľudia radi trávia čas. Naša rekonštrukcia a výstavba verejných priestranstiev podporuje sociálnu interakciu, kultúrne aktivity a príjemné vonkajšie prostredie pre všetkých. Sme tu, aby sme pomohli vašej komunite rozkvitnúť.

Mám záujem


Prenájom, montáž a demontáž fasádneho lešenia Graf

Spoločnosť disponuje lešením typu GRAF a pojazdným lešením. Odbornú montáž lešenia v rámci celej Slovenskej republiky zabezpečujeme svojimi pracovníkmi, ktorí sú pravidelne školení a majú lešenárske preukazy na odbornú montáž systémových – rámových lešení. Výhodou systémového lešenia je jeho rýchla montáž a následná demontáž a nízka hmotnosť.

Mám záujem

Cenová ponuka

Tieto stránky používajú technológiu Cookies pre skvalitnenie ponúkaných služieb.
Ak prechádzate tento web bez zmeny nastavenia Cookies vo vašom prehliadači, vyjadrujete tým súhlas s ich používaním. Súhlasím